Do góry gohome: Powrót do strony głównej

Noclegi dla grup

Wycieczka do Pragi to nie tylko zwiedzanie, dobra restauracja czy słynne czeskie piwo. Dobrze wybrany hotel nie tylko znacznie uprzyjemni Państwu pobyt, ale pomoże również w relaksacji po dniu pełnym wrażeń.
 

Do wyboru są hotele położone w centrum miasta lub na jego obrzeżach, hotele z basenem, siłownią czy centrum masaży oraz takie, w których można urządzić grillowanie, imprezę integracyjną czy mini turniej kręgli.
 

Dla grup biznesowych mamy przygotowany szeroki wybór komfortowych hoteli z salami konferencyjnymi, sprzętem nagłaśniającym i szerokimi usługami dodatkowymi.
 

Dzięki długoletniej współpracy z hotelami w Pradze i poza nią oraz znajomości rynku lokalnego możemy zaoferować optymalne rozwiązanie dla grup turystycznych, szkolnych i biznesowych. W ramach rezerwacji grupowych oferujemy również szerokie usługi dodatkowe, które obejmują: opiekę polskiego pilota, rezerwacje obiadów, kolacji lub rautów, organizację programów wieczornych, usługi licencjonowanych przewodników po Pradze i Czechach oraz transfery lokalnymi autobusami.  
 
Chcieliby Państwo poradzić się z wyborem właściwego hotelu? Prosimy o kontakt mailowy: biuro@dopragi.pl lub telefoniczny: +420 776 091 042