Do góry gohome: Powrót do strony głównej

Nasi klienci

Firmy

MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.
Al. Katowicka 9, Wolica, 05-830 Nadarzyn

Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 5, 02-673 Warszawa

Nestle Polska SA
ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa

HOOP Polska, z o.o.
ul. Wschodnia 5, 99-300 Kutno

Raiffeisen-Leasing Polska S. A.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa

Alior Bank S.A.
al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa

Getin Noble Bank S.A.
ul. Domaniewska 39B, 02-675 Warszawa

Bank Zachodni WBK S.A.
Rynek 9/11, 50-950 Wrocław

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „POMEL” Sp. z o.o.
ul. Serocka 11, 07-200 Wyszków

ZPHU JABEX Eksport- Import
Piekarska 130, 43-300 Bielsko-Biała

Esselte Polska sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 11A, 26-900 Kozienice

Polonia Sp. z o.o.
Aleja Roździeńskiego 188 B, 40-203 Katowice

Silhouette DCD
ul. Wrocławska 30a, 58-200 Dzierżoniów

Materne-Polska Spółka z o.o.
Łopatki 37 A, 24-160 Wąwolnica

PZ HTL S.A.
Daniszewska 4, 03-230 Warszawa

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
ul. Powstańców 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Czeladzi
ul. Orzeszkowej 12, 41-253 Czeladź

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Sanitarnego
„MEDITRANS"
ul. Poznańska 22, 00-685 Warszawa

Rovita S.A.
ul. Niedomicka 2, 33-132 Niedomice

Totalizator Sportowy sp. z o.o., Odział w Szczecinie
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A.
ul. Grażyny 13, 02-548 Warszawa

STAL PROFIL S.A.
ul. Roździeńskiego 11 a, 41-308 Dąbrowa Górnicza

SPORT EVENTS Sp. z o.o.
ul. Godebskiego 8 m 6, 02-912 Warszawa

MC-Bauchemie Sp. z o.o.
ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wielkopolska

Flow Technics Sp. z o.o.
ul.Mirosławiecka 38, 78-520 Złocieniec

Firma produkcyjno–handlowa „ multipak” s.j.
Ul. Kolonia 23 d, 44-246 Palowice

TESGAS S.A.
ul. Batorowska 9, 62-070 Dąbrowa

RACHUNKOWOŚĆ AUDYT FINANSE BILANS Sp.z o.o.
ul. Kępska 6, 45-129 Opole

LUBELSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o.
ul. Puławska 28, 20-822 Lublin

Osadkowski S.A.
ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów

Raport S.A.
ul. Podskale 2, 30-522 Kraków

Frito Lay Poland Sp.z o.o Oddział w Warszawie
ul. Jana Zamoyskiego 24/26, 03-801 Warszawa

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELBUD"
ul. Grzegorzka 10b/13, 41-705 Ruda Śląska

Computer BL Systemy Informatyczne
ul. Wodna 3i, 69-100 Słubice

Albani Polska sp z o.o.
ul. Pyskowicka 48, 42-600 Tarnowskie Góry

Imponar Sp.j.
ul. Krasickiego 44, 97-500 Radomsko

Spółdzielnia "Jedność" Kąśna Dolna 10
33-190 Ciężkowice k.Tarnowa

Plaut Consulting Polska Sp. z o. o.
Bojkowska 37, 44-101 Gliwice

Axxon sp. z o.o.
ul. Pułwaska 314, 02-819 Warszawa

TERRA-PLANT Piotr Kaczmarczyk
ul. Ks. Wł. Terlikowskiego 17, 66-006 Zielona Góra

Kopalnia Gipsu i Anhydrytu "Nowy Ląd” sp. z o.o. w Niwnicach
59-600  Lwówek Śląski

 
Instytucje

Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
UL. Słowackiego 20, 35-060 Rzeszów

Okręgowa Izba Radców Prawnych
ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa

Związek Zawodowy Prokuratorów i Pracowników Prokuratury - Rada Okręgowa
ul. W. Stwosza 31, 40-042 Katowice

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik

Prokuratura Apelacyjna w Warszawie
ul. Krakowskie Przedmieście 25, 00-951 Warszawa

Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych w Poznaniu
ul. Grunwaldzka 250, 60-165 Poznań

Spółka dla Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej we Wsi Solec nad Wisłą
ul. Zygmunta Łoteckiego 38, 27-320 Solec nad Wisłą

Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Ul. Warszawska 35 B, 44 – 100 Gliwice

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. we Wronkach
ul. Ratuszowa 3, 64-510 Wronki

Zakład Usługowy „Wschód” spółką z o. o.
ul. Gazowa 6, 20-406 Lublin

Organizacja Zakładowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
przy Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA
ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin

Zrzeszenie Prywatnych Kupców i Handlowców Placu Targowego "Zielony Rynek"
ul. Armii Krajowej, 67-200 Głogów

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
ul. Szkolna 15, 77-430 Krajenka

Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego
ul. Legionów 28, 86-300 Grudziądz

Urząd Gminy Solec nad Wisłą
Rynek 1, 27-320 Solec n. Wisłą

Gmina Łobżenica
ul. Sikorskiego 7, 89-310 Łobżenica

Staszowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Koniemłotach
Pl.Ks.R.Kotlarza 9, 28-200 Staszów

Nadleśnictwo Łobez
ul. Bema 15, 73-150 Łobez

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. płk. ks. Wilhelma Kubsza 28, 44-300 Wodzisław Śląski

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Armii Krajowej 39, 83-110 Tczew

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Piłsudskiego 47, 42-400 Zawiercie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Traugutta 77b, 59-900 Zgorzelec

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Wojska Polskiego 13, 62-410 Zagorow

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze
ul. Rataja 9, 58-500 Jelenia Góra

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
ul. Sikorskiego 16, 73-110 Stargard Szczeciński

Stowarzyszenie "Kresy-Pamięć i Przyszłość"
ul. I Armii WP 19/153, 22-100 Chełm

Dom Pomocy Społecznej
ul. Stawna 40, 66-460 Witnica

 
Szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozmierce
ul. Szkolna 3, 47-100 Strzelce Opolskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
ul. Górnych Wałów 29, 44-100 Gliwice

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
ul. Chorzowska 5, 44-100 Gliwice

Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja
ul. Kraińskiego 1, 50-153  Wrocław

Zespół placówek oświatowych nr. 1
ul. Wałbrzyska 50, 52-314 Wrocław

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr. 2
ul.Wojska Polskiego 18, 64-915 Jastrowie

Liceum Ogólnokształcące
ul. Jachowicza 13, 39-400 Tarnobrzeg

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Żelisławicach
ulica Przyszłości 9, 42-470 Siewierz

II Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
ul. Legionów 27, 81-405 Gdynia

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi
ul. Głowackiego 57, 32-800 Brzesko

Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów
im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie
ul. Dzielskiego 1, 31-465 Kraków

Gimnazjum nr 72 Zgromadzenia Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 10, 31-065 Kraków

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek z siedzibą w Krakowie
ul. M.B Wysłouchów 28, 30-611 Kraków

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9, 31-136 Kraków

Zespół Szkół w Mętowie
Mętów 124, 20-388 Lublin

IV Liceum Ogólnokształcące
ul. Szkolna 4, 20-124 Lublin

Zespół Szkół Samochodowych
im. Stanisława Syroczyńskiego
al. J. Długosza 10 A, 20-054 Lublin

Szkoła Podstwowa im. W. Chotomskiej w Kiełczowie
ul. Szkolna 3, 55-093 Kiełczów

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa

II Liceum Ogólnokształcące
ul. Myśliwiecka 6, 00-459 Warszawa

Zespół Szkół NR 76
ul. Dwóch Mieczy 5, 04-491 Warszawa

Szkoła Podstawowa nr. 2
ul. Szkolna 4, 11-220 Górowo Iławieckie

Szkoła Podstawowa nr 1
ul.Poniatowskiego 16, 62-031 Luboń

Zespół Szkół w Krupskim Młynie
ul. Dąbrowskiego 2, 42-693 Krupski Młyn

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu
ul. Piłsudskiego 114, 41-209 Sosnowiec

Przedszkole Publiczne Nr 61
Ul. Maciejowicka 26, 70-786 Szczecin

Przeszkole Miejskie nr 38
ul Bolesława Krzywoustego 6, 41-219 Sosnowiec

Przedszkole Miejskie nr. 44
ul. Lubelska 49, 41-219 Sosnowiec

 
Biura Podróży

Art & Action Mariusz Kuśmierski
Ul. Mikołajska 31, 02-455, Warszawa

Flow events
ul. Brzask 10/15, 60-369 Poznań

TRAVELART Biuro Turystyczne
ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole

Ogólnokrajowa Spóldzielnia Turystyczna Gromada
ul. Mariacka 21, Katowice 40-004

Travis.pl Doradcy Podróży
Dąbrowskiego 2L, 11-500 Giżycko

Biuro Podróży Odyseusz S.C.
ul.Kunickiego 5/109, 30-134 Kraków

Biuro Podróży Szarpie Travel
ul. Mickiewicza 17/2, 10-508 Olsztyn

PHU VITA
ul. Zwycięstwa 32/8, 44-100 Gliwice

Biuro Podróży Magic Travel
ul. Głogowska 16, 60-734 Poznań

FHU Skorpion "A"
ul. Jalkowskiego 3, 86-300 Grudziądz

Biuro podróży Matteo Travel
ul. Łukasiewicza 24, 356 04 Rzeszów

IBP KARPATIA s.c.
Barlickiego 15, 333 00 Nowy Sącz

Biuro Podróży Quick Tours
ul. Gołdapska 18/70, 19-400 Olecko

Biuro Podróży TRAVELAND
ul. Dworcowa 48A, 10-437 Olsztyn

Biuro Podrózy LEVEL
Al. Korfantego 70, 40-160 Katowice

Biuro Podróży Ovitravel
Rykoszyn 110, 26-065 Piekoszów

Biuro Usług Turystycznych Juro Trans
ul. Wita Stwosza 8b, 67-200 Głogów

Biuro Turystyki ALMAR
ul. Jedności Narodowej 6, 58-580 Szklarska Poręba

Biuro Turystyki Amadeo
ul. Śniadeckich 31, 85-011 Bydgoszcz

Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne ARCUS
ul. Chodkiewicza 15, 85-065 Bydgoszcz

PTTK Gdynia
ul.3 Maja 27, 81-427 Gdynia

PTTK Nowa Sól
ul. Witosa 19, 67-100 Nowa Sól

Biuro Turystyczne "Karpacz"
ul. Konstytucji 3 Maja 52, 58-540 Karpacz

Biuro Podróży ELTUR s.c.
ul. Św. Mikołaja 51-52, 50-127 Wrocław

Biuro Podróży Margo Travel
ul. Łokietka 9, 50-243 Wrocław

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Handlu i Usług "Relax" Spółka z.o.o.
ul. Poczdamska 1, 67-200 Głogów

Turbo Trans
Stryjno 21, 56-120 Wińsko

Centrum Usług Turystycznych
ul. Wrocławska 9/4, 56-100 Wołów

Zadaj pytanie on-line